Boyama Güvenlik Ekipmanları

Alfatech Makina

Boyama Güvenlik Ekipmanları

Boyama Güvenlik Ekipmanları

Alfatech Makina

RPB T150 Serisi

Maksimum Hava Sağlayan Tam Yüz Solunum Cihazı

RPB® T150™ NIOSH onaylı C Tipi salonum cihazı olup ergonomik tasarımlı, üstün konfor ve işlevsellikle hava sağlayan solunum cihazıdır. Şık tasarımı ve göze batmayan profili ile geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir.

Kimyasal boya ve kaplama uygulamalarında, işçilere üstün konfor, güvenlik ve vizyon sunuyor.

Güvenlik Konfor ve Herşeyin Üstünde Vizyon

Konfor ve vizyonu en üst seviyede korurken, hafif ve sağlam polikarbonat malzemeden üretilmiş T150™  tüm yüz maskesine hava sağlar.

T150™  kullanıcının yüzünün kıvrımlarına mükemmel bir uyum sağlar, konforlu bir hava geçirmez yalıtım sağlar ki kullanıcının nefes alanına kirlenmiş havanın girmemesini garanti eder.

Alfatech MakinaAlfatech Makina

Tam Yüz Çift Filtre Takılabilir Maske

Drager C607 tam yüz maske, sentetik kauçuk yüz kısmı geniş iç tutunma yüzeyi ile yüze ayarlanabilir bağlantı elemanları ile sıkılaştırılır. Geniş görüş alanı ve bozulmasız vizörü polimetakrilattan imal edilmiştir ve kolayca değiştirilebilir. İki tane nefes verme valfi sayesinde rahat ve konforlu kullanım sağlar. Beş kauçuk kayışlı ve hızlı açma kopçaları sayesinde kullanılmadığında boyunda durabilir.

Yarım Yüz maskesi

Alfatech Makina

Değiştirilebilir Filtre

Alfatech Makina
Alfatech Makina

Boyama Tulumları

  • Birçok düşük konsantrasyon inorganik kimyasallara ve 1 mikrona kadar olan partiküllere karşı bariyer özelliği
  • Radyoaktif partiküllere karşı koruma
  • Kontaminasyon kontrolü: çalışma ortamını insandan kaynaklı kotaminasyona karşı korur
  • Halojen maddeler içermediğinden kolay ve ekonomik imha
Alfatech Makina

Güvenlik Kablosu

Güvenlik kablosu dikey prosesler için önerilir. Bu güvenlik bağlantıları istemsiz bir şekilde sökülmeye maruz kaldığında, gevşemeye sebep olabilir. Hortumlarla yüklenebilir yada bağlantılarla sabitlenebilir. Kumlama ve boyama proseslerinde kullanılabilir.Hortum bağlantılarına bağlanır ve sonuna doğru kaydırılır ve bükülüne kadar ayarlanır. 1/4” – 3” aralığında ölçüleri bulunmaktadır.