Hakkımızda

Hakkımızda

Alfatech Makina, yüzey işlem teknolojileri alanında birbirinden tamamen bağımsız sektörlerde oluşan ihtiyaçlara veya yaşanılan problemlere, tamamen ihtiyaç sahibine uygun ekipman seçimi , uygun projelendirme, minimum işletme maliyetleri ile maksimum verim konusunda yıllara ve çok farklı projelere dayanan tecrübesini ve bilgi birikimini, dinamik ekibiyle her daim geliştirerek , siz değerli firmalara en iyi hizmeti sunmaya hazırdır.

Hitap edilen sektörler çok çeşitlidir ve çoğunun ortak noktaları korozyon ile savaştır. Bu konuda, deniz araçları, köprüler, araç üstü ekipmanlar, tüm çelik konstrüksiyon imalatları, barajlar, kısacası çeliğin kullanıldığı tüm sektörlerde mühendisliğimiz ve teslimatımız mevcuttur. Projelerimizi maksimum verimli hale getirirken kendi mühendisliğimiz olan sistemleri kullanmaktayız.

Tüm teslim ettiğimiz makinelerde, projelerde ve tedarik zincirimizde edindiğimiz ilke “Ticarette başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir.”

Vizyonumuz

Yüzey işlem teknolojilerinde sunduğu ürün, proje ve hizmetlerle sektöre yön veren firma olmak,

Ulusal pazarda, 5 sene sonunda Türkiye’deki ilk 1000 şirket arasına girmek,

Uluslararası Pazarda marka değeri yüksek, saygın bir firma olmak.

Misyonumuz

Müşterinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini net olarak tespit ederek müşterilerine zamanında, kaliteli ve fark yaratan ürünler, projeler ve hizmetler sunmak.

Hizmet verdiği tüm süreçlerde iyileştirme felsefesini ilke edinerek, ürün ve hizmetlerinin kalitesini sürekli olarak arttırmak, müşterilerine faydası yüksek yeni ürünler sunmak, alanında sektöre yön veren firma olmak.

Hizmet verdiği müşterileri ve tedarikçileri ile güven esasına dayalı uzun vadeli iş ortaklıkları kurmak.

Ekip arkadaşlarına değer veren, yaratıcı fikirleri destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan,      şeffaf iletişime dayalı modern yönetim anlayışına sahip olmak.

Değerlerimiz

Güvenilirlik – Dürüstlük – Açıklık
Gelişmek – Geliştirmek
Desteklemek – Önemsemek
Birlik – Beraberlik