Granül Geri Dönüşüm

Alfatech Makina

Granül Geri Dönüşüm

Granül Geri Dönüşüm

Alfatech Makina

Konveyör - Elevatör - Seperatör

Granülün ihtiyaç duyulan miktarda problemsiz taşınmasını sağlar. Granül kaybını maksimum ölçüde engelleyecek şekilde dizayn edilmiştir. Tamamen isteğe bağlı olarak projelendirilmektedir. Konveyörden sonra elevator vasıtası ile grit yukarı çıkarılmaktadır, burada da hardox tırnaklı kepçeler yardımı ile döner elektrikli seperatöre aktarılmaktadır. Seperatör granül, toz karışımını ve yabancı maddeleri birbirinden ayrıştırma sistemidir.

Sistem, saatte 6-90 ton arası toplama kabiliyetine sahiptir.

Yenilik

Seperatör sisteminin granülü hava ile yıkayarak temizlemesi, istenmeyen boya partikülleri ve granül tozunu elek yardımı ile ayırarak çöpe atması ayrıca granülden büyük tüm malzemeleri ayrı bir elek yardımı ile farklı bir çöpe atması.

Alfatech Makina

Elevatör - Seperatör - Scraper Sistemleri

Transport Sistemi

Transport sistemi kullanılmış olan granülü yatay taşıyıcı sisteme iter. Yatay taşıyıcı sistem granülü elevatöre taşımaktadır.

Transport tırnakları, itme yönünde özel bir lastik madde ile kaplanmıştır. Böylelikle grit sadece tek istikamete doğru yönlendirilmektedir. Geriye doğru harekette ise lastik gridin üzerinden geçerek hareket etmektedir.

Alfatech Makina
Alfatech Makina